Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

  1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tehlikeli maddeler ile iştigal eden işletmeler, bağlı bulundukları Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bölge müdürlüklerinden faaliyet konularına uygun Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB) almalı ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ uyarınca TMGD bulundurmalı veya yetkilendirilmiş TMGDK firmasından TMGD hizmeti almalıdır.

 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nca yetkilendirilmiş HERMETİK TMGDK olarak işletmenin almış olduğu Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesinde yer alan faaliyet konularına göre yükümlülüklerinin yerine getirilmesi amacıyla denetim, raporlama, eğitim ve belgelendirme süreçlerinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

TMGD hizmetimiz kapsamında işletmeye özgü ve gerekli belgeleri içeren ADR İşletme Dosyası hazırlanmakta ve işletmeye sunulmaktadır. İşletmeler düzenli olarak ziyaret edilmekte ve işletme faaliyetleri aylık periyotlar halinde raporlanmaktadır. İşletme personellerine ADR mevzuatları doğrultusunda gerekli eğitimler belirli periyotlar halinde verilmektedir.

Hermetik TMGDK hakkinda
Hermetik

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı firması, Hermetik tmgdk

Hermetik TMGDK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Antakya / Hatay

Gsm : 0553 092 0112

Telefon : 0553 092 0112

E-Mail : info@hermetiktmgdk.com

Hermetik TMGDK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

Hermetik TMGDK Facebook